برند کاله‌پرو، با هدف تامین نیازهای غذایی ورزشکاران و افرادی که سبک زندگی سالم را در پیش‌گرفته‌اند، در هولدینگ سولیکو-کاله متولد شد. کاله‌پرو با اضافه کردن پروتئین به فرآورده‌هایی مانند ماست، شیر، بستنی و… دریافت پروتئین کافی را برای افراد ساده‌تر کرد. اما سبد محصولات این برند، به این موارد محدود نماند و مکمل پروتئین وی کنسانتره کاله پرو هم برای اولین بار در ایران و خاورمیانه با آخرین تکنولوژی روز دنیا و با هدف تامین نیاز ورزشکاران حرفه ای و آماتور به پروتئین تولید شد.

کاله‌پرو که برای ایجاد جریان غذایی متفاوتی تلاش می‌کرد، با تولید محصولات بدون چربی و قند افزوده، جریان تازه‌ای را در تولید مواد غذایی به‌راه انداخت. مکمل پروتئین وی،  پروماست،  پروشیر،  پروبستنی و  پروشیک  محصولات سبد کاله‌پرو هستند که نه تنها پروتئین بالایی دارند، بلکه کم چرب یا بدون چربی و فاقد قند افزوده هستند و برای ورزشکاران و افرادی که به دنبال ایجاد یک سبک زندگی سالم هستند، انتخابی عالی به شمار می‌روند.

از آنجایی که ورزشکاران نیاز به تمامی مواد غذایی از جمله کربوهیدرات‌ها و چربی را نیز دارند در طرح توسعه سبد کاله‌پرو محصولات دارای این مواد غذایی نیز پیشبینی شده‌اند. در بین محصولات کاله‌‌پرو سه نوع سس وجود دارد که بدون قند و چربی و با کالری بسیار پایین بوده و برای جا گرفتن در رژیم‌های غذایی متفاوت، مناسب هستند.

همچنین محصول پروتونیک که یک نوشیدنی ایزوتونیک جهت تامین آب، انرژی و الکترولیت با سه طعم جذاب تولید شدند و اخیرا در سبد محصولات کاله‌پرو قرار گرفتند.